Doświadczenie

Realizacja projektów dla naszych Klientów
pozwala nam zdobywać niezbędne doświadczenie

Kompleksowa obsługa

Obsługujemy kompleksowo podmioty gospodarcze (w szczególności z branży deweloperskiej, odnawialnych źródeł energii, produkcji opakowań), co wymaga od nas wielopłaszczyznowego doradztwa, które poprzez swoją spójność i efektywność daje naszym Klientom realne bezpieczeństwo i możliwość dalszego harmonijnego rozwoju

Rozwiązywanie sporów

Doradzamy naszym Klientom przy rozwiązywaniu skomplikowanych sporów o charakterze zarówno wewnętrznym jak i zewnętrznym, których występowanie jest nieodzownym elementem prowadzenia każdej działalności gospodarczej. Mamy bogate doświadczenie, którego umiejętne wykorzystanie w tym zakresie pozwala na niwelowanie negatywnych skutków zaistniałych sytuacji.

Indywidualne podejście

Świadomi istniejących niedoskonałości polskiego wymiaru sprawiedliwości, oferujemy naszym Klientom zróżnicowane narzędzia umożliwiające polubowne rozwiązywanie sporów, które dobieramy według indywidualnych potrzeb

Transakcje M&A

Uczestniczyliśmy w doradztwie przy wielomilionowych transakcjach M&A o znaczącym stopniu skomplikowania, z zaangażowaniem zarówno inwestorów branżowych jak i finansowych

Referencje

Poziom pomocy prawnej, połączony z doświadczeniem i zaangażowaniem prawników w sprawy naszej Firmy, powoduje, że współpraca z Kancelarią jest bardzo dobra i przynosi wiele pozytywnych rezultatów.

Filip Karoński – President of the Management Board and Stanisław Karoński – Vice-President of the Management Board
Preston sp. z o.o.

Za współpracą z Kancelarią przemawiają zarówno szeroka wiedza merytoryczna prawników Kancelarii, jak i znajomość branży oraz zrozumienie specyficznych aspektów działalności naszej Firmy. Wysoko cenimy sobie również bieżący, bezpośredni kontakt z Kancelarią, która odznacza się profesjonalizmem i dbałością o klienta.

Jarosław Dudkiewicz – President of the Management Board and Sławomir Kożuch – VicePresident of the Management Board
Imercon sp. z o.o.

Każde zlecenie realizowane jest terminowo i efektywnie, a co najważniejsze – skutecznie. Prowadzone konsultacje z prawnikami Kancelarii zawsze przebiegają na wysokim poziomie nie tylko kultury osobistej, ale przede wszystkim bazują na obszernej wiedzy prawniczej i doświadczeniu.

Krzysztof Berdzik
President of the Management Board, BioEn Ventures B.M.V. sp. z o.o. sp.k.

Świadczone przez Kancelarię usługi oparte są na profesjonalizmie jej prawników, ich rzetelnej wiedzy merytorycznej, doskonałych umiejętnościach i zaangażowaniu w realizację powierzanych spraw. Cechują się też skutecznością, zwłaszcza w sprawach o wysokim stopniu trudności.

Agnieszka Pląska
Member of the Management Board, Vortex Energy Polska sp. z o.o.

Od 2012 roku FSG BROKER Sp. z o.o. współpracuje z partnerami kancelarii Wołos Hempowicz.
Współpraca owocuje obopólnymi korzyściami ze względu na wysoką jakość świadczonej obsługi prawnej oraz pełen profesjonalizm na każdym etapie współdziałania.
Podstawą tej współpracy jest zaufanie zbudowane na silnych podstawach wiedzy, ambicji, odpowiedzialności i wyjątkowego zaangażowania w sprawy Klienta. Zespół doświadczonych Brokerów ceni współpracę z kancelarią Wołos Hempowicz i dziękuje za wyniesienie jej na poziom, który przyczynia się do budowy jakości i marki świadczonej usługi brokerskiej.

Ewa Mizik-Kobisz - President of the Management Board
FSG Broker sp. z o.o.

Nasza kancelaria to:

Kompetentny zespół

Wieloletnie doświadczenie

Zadowoleni
klienci

Skutecznie rozstrzygane spory

zobacz specjalizacje